Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Minecraft Lobby | En İyi Minecraft Destek Forumu | Best Minecraft Support Forum | Minecraft Private Server Tanıtım Advertising | Script | Plugin | Map
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Minecraft Üçlü Mızrak Nedir Ve Yapımı

Admin

McLobby
Yönetici
Founder
Katılım
6 Mayıs 2022
Konular
72
Mesajlar
299
Tepkime puanı
15
Mc Yaşı
1 yıl 9 ay 16 gün
Trophy Puan
18
Konum
Web sitesi
Mc Gold
5,534
Ticaret : 0 / 0 / 0
Ticaret Oranı : 0%
Herkese merhabalar Minecrafttr okuyucuları bugünkü konumuz Minecraft Üçlü Mızrak Nedir Ve Nasıl Yapılır Onu Anlatacağım. Haydi başlayalım.

Minecraft Üçlü Mızrak "Trident" Silahı

6230Merhabalar sevgili Minecrafttr sevgili üyeleri bugünkü konumuz Minecraft Üçlü Mızrak "Trident" Silahı hakkında bi kaç şeyler konuşacağız ve size mızrak hakkında birçok bilgiler vereceğim buyrun geçelim.

Minecraft Üçlü Mızrak Yapımı = Herhangibi özel bir yapımı yöntemi yoktur.
Çalışma masasında yapılmaz. Elde etmenin yolu ise nedir diye soracak olursanız ve bu silahı boğulmuş yaratıklardan "drowned mob" düşmektedir.
Boğulmuş yaratıkların %16'sı ellerinde mızrak ile doğacaktır ve onları öldürdüğünüzde %8.6 olasılıkla rastgele bir dayanıklıkta mızraklar düşecektir. Kılıcınızda olan ganimet büyüsü her seviyesinde bu şansınızı %1 arttaçaktır. ( Ganimet 3 %11.6)

Mızrağı Nasıl Fırlatabilirim?

6231Mızrağın kullanımı oklara benzeriyor diyebiliriz ve yerden alabilirsiniz ve tekrar fırlatabilirsinizdir.

Kullanımı =

En başta belirttiğimiz gibi %16 şans ile boğulmuş canavarların elinde mızraklar ile doğarlar. Eğer onlara yaklaşırsanız her 1.6 saniyede bir size mızraklarını atacaklardır.
Bu mızraklar size 4 kalplik hasarlar verecektir. Ayrıca köylüler mızrak ile vurulursa zombi köylüye dönüşebilecektir.
Barışçıl modda ise %0, %50 Normal modda ve %100 Zor modda çıkar.

Düz vuruş = Atal tuşuna bastığınızda nişan aldığınız oyuncu veya canavara hasar verecektir. Oyuncu veya canavar fark etmez bu hasarı verdiğinizde dayanıklıliğında 1 azalacaktır. Mızrak elmas kılıçtan daha fazla hasar verir ve demir kılıç ile aynı dayanıklılığa sahiplerdir.

Menzilli Vuruş = Sağ tıka basılı tutunuz mızrağı ok fırlatırcasına fırlatabilirsiniz.
Eğer mızrak bir bloğ'a denk gelirse mızrak bloğa yapışacaktır. Eğer bir canlıya denk gelirse hasar vurduktan hemen sonra yere düşecektir. Ayrıca mızrak kalkan ile bloklanabilir ve bloklandıktan sonra da yere düşecektir. Mızrak ile tahta buton ve basınç plakalarına sinyal verebilirsinizdir.

Eğer mızrakta ( Loyalty ) büyüsüne sahip ise fırlatıldıktan sonra fırlatıcıya geri dönecektir. Ne kadar hızlı döneceği ise büyünüm seviyesine bağlıdır. Fakat eğer mızrakta ( Loyalty ) büyüsü olsa bile boşluğa düştüğünse yok olacaktır o yüzden End Dünyasımda mızrak kullanırken dikkatli kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Mızraktaki ( Impailing ) büyüsü var ise su altı canavarlarına daha fazla vurmanızı sağlayacaktır.

Tamir = Mızrak sadece başka bir mızrakla birlikte örs'te birleştirebilir veya oyuncu envanterinde yan yana koyunuz ve birleştirebilirsiniz. Ama eğer envanterinizde
birleştirerek tamir edebilirsinizdir ve mızrağın büyüleride yok olabilir.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kaydol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.