Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Minecraft Lobby | En İyi Minecraft Destek Forumu | Best Minecraft Support Forum | Minecraft Private Server Tanıtım Advertising | Script | Plugin | Map
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Minecraft Rehberi - Duman Fırını Nedir?

Admin

McLobby
Yönetici
Founder
Katılım
6 Mayıs 2022
Konular
72
Mesajlar
299
Tepkime puanı
15
Mc Yaşı
1 yıl 9 ay 18 gün
Trophy Puan
18
Konum
Web sitesi
Mc Gold
5,534
Ticaret : 0 / 0 / 0
Ticaret Oranı : 0%
Duman fırını, gıda maddelerini normal fırının iki katı hızda pişirmek için kullanılır. Yakıt normal fırınların iki katı oranında kullanılır, böylece yakıt başına pişirilen madde miktarı aynı kalır. Ürün daha sonra basılarak toplanabilir. Duman fırını, normal fırınlarda olduğu gibi, aktif olduklarında 13 ışık seviyesini yayarlar.

Bir köyün, bir köylü tarafından talep edilmemiş bir duman fırına sahip olması durumunda, şantiye bloğu seçmemiş olan yakındaki bir köylünün mesleğini zırhlıya değiştirme şansı vardır.
4539


Yapılışı
4538
Normal fırınlar gibi, bir hazne duman fırın içerisine beslenebilir ve ayrıca ondan eşyalar alabilir. Varsayılan olarak, bir fırının GUI'si "Duman Fırını" olarak etiketlenir, ancak bu ad, yerleştirmeden önce bir örs olarak adlandırılarak veya komutu CustomName kullanarak etiketi değiştirerek özelleştirilebilir.

4540


4541Pişmemiş Fırın Pişmiş Fırın
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kaydol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.