Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Minecraft Lobby | En İyi Minecraft Destek Forumu | Best Minecraft Support Forum | Minecraft Private Server Tanıtım Advertising | Script | Plugin | Map
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Minecraft Denizaltı Tapınakları Hakkında Bilgiler

Admin

McLobby
Yönetici
Founder
Katılım
6 Mayıs 2022
Konular
72
Mesajlar
299
Tepkime puanı
15
Mc Yaşı
1 yıl 11 ay 7 gün
Trophy Puan
18
Konum
Web sitesi
Mc Gold
5,534
Ticaret : 0 / 0 / 0
Ticaret Oranı : 0%
Merhabalar mclobby Ailesi Bugünkü Konumuz Minecraft Deniz Altı Tapınakları Hakkında Bilgi Vereceğim. Haydi Başlayalım.

Okyanusun derinliklerine dalın ve onları suyun arasından parıldarken göreceksiniz.
Bilinmeyen kişiler bu piramitleri okyanusun altına yayıyor. Yinede primatilerde dikenli gardiyanlad burda sürekli devriye gezerek korur. Minecraftın lider yaratık tasarımcısınım Jens Bergensten gardiyanların oyun eklenmesinden gercekten çok mutluyum diyor.
En tecrübeli maceraperestler bile denizaltı keşiflerini büyük bir operasyon olarak görecektir. Nefes almak ve suyun altında daha hızlı hareket etmek için iksirlere ihtiyaç olacaktır. Ancak o zaman bile okyanus sırlarını korumaktan kolayca vazgeçmeyektir. Yaşlı gardiyanlar menzillerine girer girmez hemen madencilik yorgunluğu etkisi ile sizi etkileyebilir. Sadece labirentte kazı yapmanızı engelleyecektir.

5756
Tapınaklarda iyi bir ganimetten daha çekici seylerde vardır. Sualtı şehirleri hakkında pekçok efsaneler var. En meshuru ise şüphesiz Atlantis. Şehir sakinleri Yunan tanrılarını rahatsız ettikten sonra dalgaların altına battıği söylenir. Onun kaderi antik filozof Plato'nun hikayesinin küçük bir parçaşı olarak bahsedilir. Belki de bu saçma bir fikir değildir. Plato'nun belirttiği özel şehir tamamen kurgusal olsa da efsanesi büyük olasılıkla denizin batırdığı gerçek şehirlerin bir karışımından ilham alınmıştır. Platon yazmasından bin yıl önce Girit ve Akdenizin çevresindeki adalar boyunca gelişen Minioan Uygarlığı neredeyse insanlık tarihinin en en büyükleribden biri olan büyük bir volkanik patlama ile kaynaklanan bir tusunami tarafından nerdeyse dünyadan silindi. Muhtemelen bu olayın anıları Platonun doğuşuna kadar yüzyıllarca boyunca anlatılmaya devam etmistir.

Tapınakların yapımcısı Jens denizaltı tapınaklarını şu sekilde anlatıyor:

Okyanus Tapınakları büyük bir deniz kabuğu ve içinde labirentten oluşur. Alt kışmı geniş olup giderek küçülür. Her biri birer yaşlı gardiyan tarafından korunur bir üst oda ve üc odadan olmak üzere oluşmaktadır. Bunlar sabit konumdadır fakat bir algoritmanın ile diğer odalardan bağlantılar oluşturur ve böylece her zaman girişten üç odaya ulaşırsınız. Tabi ki Minecraft tasarımındaki en en büyük güç ve en büyük sorun sadece bir şeylerini kazabilmenizdir. İşte bu yüzden size sihirli bir şekilde madencilik yorgunluğu verir yaşlı gardiyanlar verir. Ve hakkında bilgi verdim.

5757


5758
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kaydol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Üye ol
Giriş Yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş Yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.